دوشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۶    0:0:0
آخرین بروز رسانی : ۸ روز پیش


 
banner defult

بیانیه مشترک کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و سفارت جمهوری کوبا به مناسبت نمایشگاه عکس «دو انقلاب بالنده در تحریم» اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی نمایشگاه عکسی به مناسبت پنجاه و ششمین سالگرد انقلاب کوبا و سی و پنجمین سالگرد برقراری مجدد روابط دیپلماتیک بین کوبا و جمهوری اسلامی ایران با عنوان «دو انقلاب بالنده در تحریم» در کتابخانه مجلس برگزار شد.

به همین مناسبت بیانیه مشترکی ارائه شد که به این قرار است:

سفارت کوبا و کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی بدینوسیله مراتب خرسندی خود از همکاری فیمابین برای به نمایش گذاشتن این مجموعه از عکس‌های تاریخی که یادآور مهم‌ترین لحظات انقلاب کوبا و دستاوردهای ارزشمند آن در عرصه‌های مختلف اقتصادی و توسعه اجتماعی می‌باشند را اعلام می‌دارند.

این مجموعه همچنین شامل عکس‌های برخی از نقاط و مناسبت‌های برجسته در روابط دوجانبه بین ایران و کوبا می‌باشد. ما امیدواریم که این نمایشگاه اقدامی متواضعانه باشد در ادای احترام به دو نقطه عطف در تاریخ بشریت: انقلاب کوبا و انقلاب اسلامی ایران، که هر دو اصولی یکسان در دفاع از آزادی و عدالت را عرضه کرده‌اند.