جمعه ۰۲ تیر ۱۳۹۶    0:0:0
آخرین بروز رسانی : ۶ روز پیش


 
banner defult

فهرست‌نویسی اسناد انتخابات ادوار بیست و دوم تا بیست و چهارم مجلس شورای ملی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی زهرا غلامحسین‌پور، کارشناس مرکز اسناد گفت: فهرست­نویسی اسناد انتخابات ادوار 22 الی 24 مجلس شورای ملی به پایان رسید.

وی گفت: این پروژه، کار مشترکی است با همکاری دکتر علی ططری (مدیر مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی) که در فاصله زمانی 3 ماهه به پایان رسیده است.

غلامحسین پور افزود: این فهرست مربوط به دفتر چهارم فهرست اسناد انتخابات مجلس شورای ملی است که در ادامه سه دفتر قبلی در آینده‌­ای نزدیک انتشار می­‌یابد.

وی در خاتمه اضافه کرد: در اسناد انتخابات ادوار 22 الی 24 مجلس شورای ملی نیز همانند ادوار قبل، اسناد مرتبط با صورت جلسات انتخابات، اوراق باطله و تعرفه­‌های رأی، آراء نامزدها، افراد واجد شرایط، حضور در انتخابات و تقلب انتخابات وجود دارد که می­‌تواند مورد استفاده پژوهشگران عرصه­‌های مختلف به ویژه تاریخ پارلمان قرار گیرد.

شایان ذکر است با فهرست­نویسی اسناد انتخابات دوره بیست و چهارم مجلس شورای ملی عملاً مجموعه اسناد انتخابات مجالس قبل از انقلاب به پایان رسید و به زودی اطلاعات اسناد تازه فهرست شده در پایگاه کتابخانه قرار می­‌گیرد.